Ticari Tercüme Çeviri

Uzman Tercüme firmaların tüm ticari yazışmaları, bankacılık ve finans işlemleri, ticari sicil gazeteleri,  haleler, bilançolar, tüzük ve mevzuatlar, sözleşmeler, raporlar ve her türlü ticari evrakları alanlarında uzman mütercim tercümanlar tarafından en kısa sürede ve en doğru şekilde tercüme etmektedir. Ticari tercüme çeviri lerde kullanılan Uluslar arası ticari ifade ve resmi yazışma formatı işinizdeki profesyonelliğin göstergesi olacaktır.

Uzman Tercüme yaptığı her bir sayfa tercümenin ‘gizlilik sözleşmesi’ kapsamında olmasını kabul etmekte ve şirketinize özel bilgilerin 3. kişi ya da kuruluşlarca paylaşılmayacağının hukuki olarak güven altına alır.

Ülkemizde ve ülke dışında ticari faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar çeşitli yazışmalar yapmaktadırlar. Bu yazışmalar genellikle ticari faaliyet içinde oldukları kişi ve kuruluşlara şirket hakkında rapor, bilanço, yıllık faaliyetler, alım-satım işlemleri, ithalat ve ihracat için gerekli evraklar, faturalar, gelir ve giderleri gösteren yazılardır.

Dış bağlantılı şirketler bu yazışmalarının ilgili olduğu ülkede anlaşılabilmesi için Ticari Tercüme hizmeti alma ihtiyacı duymaktadırlar. Uzman tercüme bürosu olarak bu ihtiyaca cevap vermekteyiz. Çeviri bürosunda ki uzman ekibimiz tecrübesiyle, uzmanlık alanıyla ve muhasebe evraklarına olan hâkimiyetleriyle en iyi şekilde tercüme yapmaktadırlar.

Bilanço, finansal tablo, muhasebe, iş sözleşmeleri gibi ticari çevirileri öncelikle yapılmaktadır. Bu tür işlere özgü daimi çalışmak isteyen müşterilerimize özgü tahsis ettiğimiz tercümanlarımız acil tercümesi yapılacak işlerinizi zaman kaybı yaşamadan tarafınıza bildirmektedir.

Bilindiği üzere şirketlerin bu tür işlerinde kesinlikle hata kabul edilemez. Bizlerde işimizi en iyi şekilde yaparak hatasız çalışmaktayız.  Ayrıca Ticari-Resmi Tercüme yazıları için çoğu zaman noter Yeminli Tercüme gerekmektedir.

ticari tercüme çeviri