Tıbbi Medikal Tercüme Hizmetleri

Uzman Tercüme Bürosu, sağlık sektöründe hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarının, hastanelerin, ilaç firmalarının, ve tıbbi/medikal sektöründe hizmet veren tüm şirketlerin tıbbi raporlarını, sözleşmelerini, teknik şartnamelerini, sertifikalarını, ihale dokümanlarını, üretim anlaşmalarını, faaliyet raporlarını, biyo istatistiksel analizlerini, medikal araç-gereç kataloglarını ve her türlü tıbbi medikal tercüme evraklarını 35 yılı aşkın tecrübesi ve alanlarında uzman geniş mütercim-tercüman kadrosuyla tercüme etmekte, teknik tercümanlar tarafından yapılan tercüme işlemleri alanlarına göre hekim, kimyager ve biyologlar tarafından edite edilmektedir.

Sizlere kısa sürede ulaşan farklı dildeki bir yazınızı en kısa sürede çevirisini yapıp sizlere ulaştırmaktayız. Tıbbi tercüme hizmetimiz ile alakalı çeviri fiyatı almak için Çeviri Talebi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tıbbi çeviri‘leriniz için Uzman Çeviri Bürosu’nu tercih edebilirsiniz. Alanında uzman çevirmen kadrosu ile ve noter yeminli tercümanları ile birlikte her alanda ve Dünya’nın birçok dilinde tercümeleriniz gerçekleştirilmektedir. Tıbbi/ Medikal Tercüme alanı anadilden hedef dile çevirilerde oldukça başarı göstermektedir. Tıbbi tercüme ve Eczacılık çevirileri yüksek bir uzmanlık seviyesi gerektirir ve yalnızca uygun yeterliğe sahip çevirmenlerce yapılmalıdır.