Sözleşme Çevirileriniz için Doğru Adres

Sözleşme Çeviri

Uzman tercüme ofisi alanında profesyonel çevirmen kadrosuyla 40’dan fazla dilde ticari sözleşme çeviri ihtiyaçlarınız için tercüme hizmeti sunmaktadır. Kredi sözleşmesi, iş yeri sözleşmesi, telif hakkı sözleşmesi gibi şartname-sözleşme çevirilerini kusuruz bir şekilde yapmaktadır. Havuzumuzda her daim müsait bulunan noter tasdikli yeminli tercümanlarımız tarafından resmi ve hukuki dosya ve belgeleriniz hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Gizlilik prensipleri gereğince çevirmenlerimiz harici kimse ile paylaşılmayan dosyalarınız büyük bir hassasiyetle korunmaktadır.

Bu hizmetleri sunarken web sitemiz üzerinden Online destek de veriyoruz. Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak online destek alanında da ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Firmamıza yaptıracağınız sözleşme çevirileriniz ücretsiz kargo ile gönderiyor ve kısa bir süre içerisinde hızlı fiyatlandırma sistemimiz sayesinde sizlere doğru ve zamanında çeviri garantisi veriyoruz. Sözleşme Çevirisi ve diğer tüm çeviri hizmetleri için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşarak siparişlerinizi vermektir.

 

sözleşme çeviri