Akademik Tercüme Hizmeti

Türkiye’de ve dünyada üniversite eğitimi gören öğrenciler uzman olmak istedikleri alan için birçok kaynağa ihtiyaç duyarlar. Çok farklı kaynaklardan, websiteleriden araştırmalar yaparak alanlarında başarılı olmaya çalışırlar. Fakat anadillerinde olan bazı kaynaklar yetersiz kalabilir. Bir çok farklı dilde yazılmış olan kitapların, dergilerin, raporların akademik tercüme ihtiyacı olabilir. Bundan dolayı uzman bir kadroya sahip, hedef diline en iyi şekilde tercümesini yapacak tercüme bürosu ihtiyacı doğar.

Akademik Çeviri Hizmeti

Yaptığı İşinde güvenilir, müşteri odaklı çalışan, ihtiyaçlarınıza doğru çözüm sunan, yaptığı çevirilerle insanların saygınlığını kazanan Uzman Akademik Tercüme olarak karşınıza çıkmaktayız. Firmamızda bulunan uzman kadromuz çok çeşitli yabancı dilleri bilen ve akademik konular üzerinde çalışmaları olan kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple akademik metinlerin tercümesi yapılacak dilin dil bilgisine oldukça hâkim olan çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlerin işe olan güvenini sağlamlaştıracak olan ve genellikle lisans, yüksek lisans, transkript diplomalarının tercümesi için noter yeminli tercümanlarımızın imzalı, mühürlü aslına uygundur ibaresiyle çeviriyi tasdik etmesi bizlere olan güveniniz için çok önemlidir.

Firmamıza iletmiş olduğunuz metnin hangi amaçla kullanılacağı ve hangi tarihte bitmesi gerektiğini de bildirmeniz işinizin doğru ve zamanında bitmesi açısından çok önemlidir. Aynı zamanda vermiş olduğunuz metin tercüme bürosu tarafından ön incelemeye tabi tutulur.

Uzman Akademik Çeviri olarak çevirisi yapılacak olan dil hangisi olursa olsun tercümesi en doğru ve hızlı şekilde hazırlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tercümanlık firması olarak 37 yıllık tecrübemiz ile sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız.

akademik tercüme