Tercüme Bürosu Ankara Kızılay

Kuruluşumuz 1980’den beri Ankara Kızılay’da geniş bir kadro ile çeviri bürosu olarak çalışmaktadır. 37 yıllık zaman içinde, profesyonel kadromuzla milyonlarca sayfa çeviri yaptık. Çalışmalarımızı iyi bir organizasyon, profesyonel bir mantık, mükemmeliyetçi bir ruh ve ilk gün ki heyecanla gerçekleştirdik. Tercüme Bürosu Ankara Kızılay da hizmetinizde.

Çeyrek asırlık deneyimimizi milyonlarca sayfa’dan oluşan bir arşivde topladık. Arşivimizde, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatının kanun, tüzük, yönetmelik, vs. büyük bir kısmını İngilizce’ye çevirdik. Ayrıca; kurulduğu günden beri UZMAN TERCÜME olarak FIDIC sözleşmelerinin (Elektrik, İnşaat, Mekanik vs.) tamamına yakınını; Dünya Bankası Tip Şartname ve sözleşmelerini; yüzlerce makine katalogu ve bilgisayar programlarını değişik dillere çevirdik.

Başarılı bir şekilde yeminli tercüme hizmeti almak istiyorsanız sizde her gün yüzlerce kişi ve kuruma yardımcı olan Uzman Tercüme ile yola çıkabilirsiniz. İstediğiniz kadar iş emanet edebilir ve en kısa sürede tercüme yapılacak belgenizi tesim alabilirsiniz. Referanslarımız sayfasından referanslarımızın bizim için yazdıkları referans yazılarına baktıktan sonra daha kolay karar verebilirsiniz.
tercüme bürosu ankara kızılay