Ankara’da Pasaport Tercümesi nerede yapılır?

Uzman Tercüme olarak 37 yıldır tecrübemiz ile sizlere en iyi çeviri garantisi verebiliriz. Pasaport Tercümesi Ankara da hizmetini verdiğimiz konulardan biridir.

Çeviri konusunda her zaman eksiksiz ve doğru bir şekilde hizmet almak için biçilmiş bir kaftan olduğumuzu da yineleyelim. Eğer Ankaradasanız büromuza bizzat gelerek de işlerinizi kısa süre içerisinde görebilirsiniz. Biz, çeviri sektöründe uzun senelerden beri rakiplerinin bir adım önünde yer almayNoter ı başarmış ve her biri kendi dil alanında uzman çevirmenlerle sizlere destek olduğumuzu da asla unutmayınız.

Noter Tasdikli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme alanında uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme veya noter tasdiki gerektirmemektedir. Çoğu belge sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. evlik belgesi, doğum belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Pasaport çevirisi alanında da bu taleplerinizi yerine getirebileceğimizi hatırlatalım. Türkiye’nin en tecrübeli tercüme firmalarından olan Uzman Tercüme, her zaman doğru ve zamanında çeviri hizmetini sizlere sunmaktan memnuniyet duyar.

İletişim Bilgileri:

Adres: Konur Sok. No:53/3 Çankaya/ANKARA
Telefon: +90 (312) 425 10 72 – +90 (312) 425 63 32
Faks :   +90 (312) 417 80 55

GSM :   +90 (532) 452 88 63
E-mail : uzmanank@uzman.com

Whatsapp ile mesaj göndermek için tıklayın.