CE Belgesi Tercümesi

Bazı ürünlerin üstünde “CE” diye bir işaret görürüz. Bu işaret, Fransızca olan “ConformitéEuropéene” in baş harfleridir. “Avrupa için uygundur” anlamına gelen “CE” sadece Avrupa için değil, dünya genelinde kabul görmüş standartların birleşimi olarak kabul edilir. CE belgesi tercümesi sadece teknik terimlere hakim uzman tercümanlar tarafından yapılmalıdır.

CE amblemli bir ürünün üreticisi, ürününün Avrupa sağlık, güvenlik ve çevrenin korunmasıyla ilgili normlara uyduğunu kabul etmiş olur. CE amblemli ürünler EFTA (Avrupa Serbest Ticaret Birliği) ve AB ülkelerinde serbestçe satılabilen ürünlerdir. Avrupa gibi büyük bir pazarla ticari ilişkilere girişebilmek için CE ambleminin ürünlerinizin üzerinde bulunması gerekir.

Uzman tercüme bürosu olarak 102 dilde yeminli ve noter onaylı CE belgesi Çevirisi için sizlere doğru, kaliteli profesyonel tercüme hizmetini ve en uygun hız da teslim edebiliriz.

Dünyanın her yerinden internet aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi, Ankara’da ki tercüme büromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

ce belgesi tercümesi