Sgk Yurtdışı Borçlanma Belgeleri Tercümesi

Sosyal Güvenlik Kurumundan borçlanarak emekli olmak için Sigorta Dökümü ve İkametgah Belgelerinin tercümeleri gereklidir. Sgk yurtdışı borçlanma belgeleri tercümesi ikametgah ve sigorta dökümü belgesini kapsar.

Almanca’da İkamet Belgesi  “Meldebestätigung”

Sigorta Dökümü ise “Versicherungsverlauf” olarak geçer.  

Belgelerin yeminli tercüme veya noter yeminli tercüme işlemine tabi olup olmayacağı, ilgili SGK kurumunca tarafınıza bildirilmektedir. Bu talep doğrultusunda, belgeniz yeminli veya noter yeminli tercüme olarak gerçekleştirilmektedir.

Genel itibariyle, Yurtdışı Borçlandırma için tercümesi gerekli belgelerde, tercümenin yanında Noter Tasdiki de talep edilmektedir.

Hemen fiyat teklifi almak için tıklayın.

sgk yurtdışı borçlanma belgeleri tercümesi

Kuruluşumuz 1980’den beri Ankara’da geniş bir kadro ile çeviri bürosu olarak çalışmaktadır. 37 yıllık zaman içinde, profesyonel kadromuzla milyonlarca sayfa çeviri yaptık. Çalışmalarımızı iyi bir organizasyon, profesyonel bir mantık, mükemmeliyetçi bir ruh ve ilk gün ki heyecanla gerçekleştirdik.

Çeyrek asırlık deneyimimizi milyonlarca sayfa’dan oluşan bir arşivde topladık. Arşivimizde, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatının kanun, tüzük, yönetmelik, vs. büyük bir kısmını İngilizce’ye çevirdik. Ayrıca; kurulduğu günden beri UZMAN TERCÜME olarak FIDIC sözleşmelerinin (Elektrik, İnşaat, Mekanik vs.) tamamına yakınını; Dünya Bankası Tip Şartname ve sözleşmelerini; yüzlerce makine katalogu ve bilgisayar programlarını değişik dillere çevirdik.