Erasmus Belgeleri Yeminli Tercüme

Üniversitede eğitim öğretim hayatını devam ettiren öğrencilerin üniversite hayatlarının belirli bir dönemini ilgili üniversitelerinin anlaşmalı olduğu yurt dışındaki bir üniversitede devam etme programına Erasmus denir. Erasmus eğitim süresi genelde en az 1 dönem olur ama üniversitenin anlaşmasına ve öğrencinin talebine göre bu süre uzayabilir. Erasmus programına katılacak öğrencilerin bazı evraklarının tercümesinin yapılması gerekmektedir. Bu işleme erasmus belgeleri yeminli tercüme işlemi denir.  Bazı üniversiteler sadece yeminli tercümeyi kabul ederken, genelde bu belgelerin tercümesi noter onaylı yapılmalı ve apostil işlemi de gerçekleştirilerek o belge ilgili ülkede de geçerli olması sağlanmalıdır.

Erasmus programları için istenen belgeler genellikle şunlardan oluşmaktadır: öğrenci belgesi, adli sicil belgesi, nüfus kayıt örneği, erasmus hibe belgesi, üniversiteden alınacak yazı gibi resmi belgelerdir.

Erasmus belgelerinin yeminli ve noter onaylı tercümesi tarafımızca alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hemen bize ulaşın ve onaylı çevirilerinizi en kısa sürede alın.

Hemen fiyat teklifi almak için tıklayın.

erasmus belgeleri yeminli tercüme